Захоплюючі вечори. 10 атмосферних фільмів про Різдво

10 фільмів про різдво

Чим старше ми стаємо, тим менше віримо в диво. Різдвяні та новорічні фільми здатні повернути нас в безтурботне дитинство. Ми зібрали ТОП-10. Час ще є, тому починаемо  перегляд вже сьогодні.

«Один вдома», «Грінч – викрадач Різдва», «Полярний експрес», «Ельф», «Чотири Різдва» – напевно ці різдвяні фільми ви переглянули «до дірок». Далі список атмосферних фільмів, які піднімуть настрій.

10 атмосферних фільмів, щоб зануритися в атмосферу чарівництва

Робіть скрін, щоб не втратити цей список. Закуповуйте мандарини і  проводьте вечори в компанії героїв, які всіма силами намагаються або врятувати Різдво, або знайти свою любов, або змагаються в тому, чий святковий декор краще.

Загін Санти (2020)

Передріздвяний час, мабуть, самий чарівний: необхідно поставити і прикрасити ялинку, вибрати подарунки, упакувати їх … Втім, не всім доступні такі прості радості. Роуз і Ірис – дочки заможного вдівця Гордона, який цілодобово пропадає на роботі, а його дівчина любить, щоб було все дорого і красиво, не звертає увагу на дівчаток і мріє, щоб вони зовсім переїхали жити в інтернат. На щастя, в цій історії є місце добру. Еллі – вчителька малювання, яку звільнили, і вона знайшла роботу в загоні Санта Клауса. Це такий загін, який допомагає влаштувати свято всім, кому необхідно: прикрасити будинок або допомагають вибрати подарунки. Чим закінчиться ця історія? Не будемо розповідати. Хоча, зараз спойлер: любов врятує світ!

Хроніки Нарнії (2004)

Раптом ви теж не вірите в Різдво, тоді обов’язково подивіться цей фільм. Хлопчик, який не вірить в Санту, відправляється до нього в гості на … Північний полюс, а по дорозі зустрічає багато друзів. Що з ціеї подорожі вийде? Дивіться самі. Знаємо одне: віра в диво повернеться навіть до самим завзятим скептикам.

«Різдвяна історія» (2009 рік)

Ебенезер Скрудж не вірить ні в любов, ні в дружбу, єдина його віра – в гроші. Втім, духи Різдва все виправлять. Головний герой пройде сильне очищення. Чи зможе він змінити свою думку? Дивіться самі в цій різдвяній повчальній історії.

Цілі на Різдво (2018 рік)

Цей різдвяний фільм здатний занурити в атмосферу зими і любові. Шейн Рорк – не тільки кухар зі світовим ім’ям, а й красень, який приймає пропозицію попрацювати в ресторані поруч з гірськолижним курортом. Шейн явно улюбленець долі, у нього все виходить швидко і легко, що не скажеш про Клару Гаррісон, яка приходить до тями після провалу з відкриттям власного ресторану. Дівчина працює керуючою міським готелем і її мета – якісно підготуватися до Різдва. Як ви здогадалися, ці дві людини ще не раз раз будуть перетинатися. До чого це все призведе? Дізнаєтеся самі. І знову спойлер: в Різдво можливі будь-які чудеса, головне – вірити.

Різдвяні хроніки (2018)

Мрія дитинства – застати «на гарячому» Санту. Дивно, але це ніколи не вдавалося: або Санта дуже швидкий, або діти швидко засинають. Втім, в будь-якому правилі є винятки. І ось вони – брат з сестрою Кейт і Тедді Пірс. Саме їм вдалося і Санту зняти, і відправиться з ним у пригоду. І як після цього не вірити в Різдво і чудеса?

«Різдвяне спадщина» (2017 рік)

Навіженої Еллен належить успадкувати багатомільярдну компанію батька, правда, не все так просто. Еллен пройде через багато випробувань, щоб виконати ряд незвичайних умов, які підготував їй батько. Одне з складних – дізнатися про світ простих людей і осягнути істинний дух Різдва. Спойлер: звичайно, як і в багатьох різдвяних фільмах буде любов. Справжня.

«Святковий календар» (2018 рік)

Еббі просто обожнює фотографувати. Це її і хобі, і робота одночасно. Втім, її старша сестра і батько так не вважають. Останні працюють в юридичній компанії і хочуть, щоб Еббі приєдналася до них. Втім, життя Еббі таки зміниться: дідусь дарує їй старовинний календар, який вміє передбачати майбутнє. Спойлер: буде любов.

«На місці принцеси» (2018 рік)

Здавалося б, тема «міняємося місцями» вже повністю розкрита в фільмах. Але ні, не було різдвяного варіанти! За тиждень до Різдва герцогиня Маргарет міняється місцями зі звичайною, звичайнісінькою Стейсі, яка живе в Чикаго. Що з цього вийде? Звичайно ж, любов. Багато любові. Втім, всі деталі побачите самі, сюжет простий, але цікавий. Будуть і переживання, і посмішка на обличчі. До слова, є і друга частина – «На місці принцеси: Нове життя» (2020).

«Старий Новий рік» (2011 рік)

Дії фільму відбуваються в Нью-Йорку. Саме тут переплітаються долі кількох героїв. У цьому фільмі дуже яскравий акторський склад: Холлі Беррі, Джесіка Біл, Зак Ефрон, Роберт де Ніро та інші.

«Якраз перед Різдвом» (2015)

Ліндсі – успішна жінка, її вшанують, і вона знаходиться в стосунках з молодою людиною. Правда, їй якраз і належить зробити вибір – кар’єра чи кохання. Ліндсі мучать сумніви, вона не знає, як вчинити. І ось їй випадає шанс відправитися в майбутнє. Якби всі так! Цікаво, який вибір зробить головна героїня, знаючи наперед ціну своїм діям?

Ці різдвяні фільми повернуть вам віру в добре і світле, піднімуть настрій і після перегляду точно захочеться зробити ялинкові іграшки своїми руками, як в дитинстві.