З душею. Як прикрасити дім на Новий рік 2021?

Відчуйте себе знову в дитинстві і візьміть новорічний декор в свої руки, а ми поділимося цікавими ідеями.

Гряде рік Металевого білого Бика, який просто обожнює пастельні відтінки: бежевий, білий, сріблястий, золотистий, коричневий і схожі.

Згадайте дитинство і пориньте в цю чарівну атмосферу. Можна вирізати сніжинки й наклеїти їх на вікна, а з кольорового паперу змайструвати гірлянду.

Як прикрасити будинок до Нового року: 5 порад

1. Новорічний вінок з живих гілок ялинки можна вішати і на двері, і використовувати в якості декору на столі. В цілому, нічого складного, тільки ваша фантазія. Дивіться, як буде красиво виглядати в центрі столу. Можна використовувати свічки, гранати, сушені апельсини і шишки. 

як прикрасити будинок вінок

2. Сушені фрукти в якості ялинкових іграшок – це цікаве рішення. Все, що необхідно – взяти апельсини і висушити їх в духовці, потім протягнути ниточку і наряджати ялинку. Інстаграмні фото точно вийдуть з таким незвичайним новорічним декором. Якщо у вас приватний будинок, а на вулиці хороший мороз, то найкращі іграшки – крижані. Так-так, просто заморозте різні фігурки з ниточками, а потім вішайте на ялинку. 

як прикрасити будинок еко іграшки

3. Душа в дрібницях. Коли будинок буде наповнений новорічними деталями, то свято буде краще відчуватися. Зробіть цікаві написи на чашках і не забудьте купити какао і маршмеллоу.

4. Ілюмінації багато не буває. Різнобарвні лампочки і ліхтарики на вікнах, ялинці і навіть ліжка будуть створювати новорічний настрій. 

5. Пряничний будиночок. Не просто пряники, а цілий пряниковий будинок! Присвятіть цьому процесу весь день. Ви помітите, як зблизитися з рідними. А ось тут і рецепт:

Не бійтеся фантазувати, новорічні свята – це можливість проявити себе!

Раніше ми розповідали: “Що подарувати підлітку на Новій рік”