Як відзначити Новий рік в умовах пандемії?

Новий рік в умовах пандемії

2020 рік – рік пандемії і багато хто покладає великі надії на прийдешній 2021. Хочеться вірити, що все в світі зміниться на краще. Але, відомо, як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш.

Ресторани, галасливі вечірки, зустріч Нового року на головній площі міста … Це все весело, але, коли в світі пандемія, найкраще відзначити свято в тихій сімейній обстановці. До того ж, як правило, сучасна людина більшу частину часу проводить на роботі, а часу на «побути з близькими» зовсім немає.

Святкуємо Новий рік у сімейному колі: 4 поради для веселого свята

Заздалегідь продумуємо меню і закуповуєм все що  не псується вже зараз. Втім, якщо не хочете готувати, то завжди виручить доставка суші та ролів, а цукерки і мандарини – як доповнення до святкового столу.

Продумайте стиль вечірки

Новорічна вечірка може бути в стилі Гетсбі, 90-х, можна зануритися в літо і організувати гавайську вечірку або зовсім зупинитися на самому затишному варіанті – піжамній паті. Буде цікаво, адже необхідно готуватися: продумувати образ, підбирати наряд і т.д.

Препаті

Заздалегідь складіть список новорічних і різдвяних фільмів. Увімкніть «фоном», поки будете закінчувати останні приготування до свята. Наш ТОП-список: «Різдво на двох», «На місці принцеси», «Різдвяні хроніки», «Відпустка за обміном», «Чарлі і шоколадна фабрика», «Чотири Різдва», «Бойфренд на Різдво», «Якраз під Різдво »,« Пережити Різдво »і звичайно, класика« Один вдома »всі частини.

Продумайте день до дрібниць

Щоб з’явився новорічний настрій, створіть його самі. Продумайте день до дрібниць. Ранок можна почати з передноворічного сніданку, наприклад, імбирного печива у вигляді оленів. Потім надіти піжами, вирізати сніжинки, робити інші новорічні підробки, вчити вірші, співати новорічні пісні, грати в настільні ігри з дітьми, читати про те, як Новий рік і Різдво відзначають в інших країнах і взяти на замітку пару традицій. Наприклад, в Італії прийнято позбавлятися від всього непотрібного. Відмінно! Напевно у вас є верхній одяг, який ви давно не одягаєте, його можна взяти з собою на прогулянку і розвісити в парку … Для чого? Бездомні люди оцінять такий жест.

Конкурси

Новий рік в умовах пандемії може бути веселим, якщо… заздалегідь підготувати конкурси. Так, наприклад, за годину до Нового року можна взяти 5 папірців, на кожній написати спосіб, яким варто загадати бажання, коли куранти почнуть свій відлік. Всі папірці скласти в коробку і нехай кожен витягне свою. Буде цікаво. Ще можна спекти печиво з передбаченням або зовсім влаштувати вуличний бій сніжинками (за умови, що випаде сніг). І так, нехай подарунки під ялинкою знайде не тільки дитина, а й батьки. Іноді корисно знову повірити в диво.

У будь-якому випадку, пандемія – можливість нарешті провести час з сім’єю. Якщо у вас є бабусі і дідусі, влаштуйте скайп- привітання.