Від фантастики до документального кіно. 5 фільмів про Космос, які варто подивитися всім

5 фільмів про Космос

Таємничий і незвіданий. Що приховує Космос: прибульців, інші форми життя, доброзичливі вони чи ні, чи зможе людство колись полетіти на іншу планету і чи є ще одна така Земля? Плануйте кіно вечора з нашою добіркою фільмів про Космос.

5 фільмів про Космос, які змусять задуматися багато про що

Стільки питань і так мало відповідей. Можливо, ви  відкриєте щось нове для себе про Космос, подивившись такі фільми:

Інтерстеллар (2014 року)

Цей фільм про подорожі через просторово-часовий тунель або чорні діри. Вся справа в тому, що світу загрожує небезпека. Необхідно досліджувати нові можливості, тому збирається група дослідників, які відправляться в просторово-часовий тунель. У складі групи Купер – батько-одинак, який не тільки виховує двох дітей, але і є найкращим пілотом інженером. Що з цього вийде, дивіться самі.

Гравітація (2013)

Фільм про космос, який тримає в напрузі з першої секунди і не відпускає до останньої. Екіпаж шаттла «Експлорер» займається на орбіті налаштуванням телескопа «Хаббл», але стикається з хмарою космічного сміття. Тепер одна задача – вижити. Чи вийде це у головних героїв? Не будемо розповідати, але скажемо одне, що вас чекають дуже багато цікавих діалогів і монологів.

Пробудження (Пасажири)  (2016)

Фільм про космос, про любов, про самотність. На Землі вже не можна жити, але знайдена планета, яка дуже схожа на Землю, правда, до неї летіти 120 років. 5000 добровольців на кораблі «Авалон» відправляються в свою довгу подорож. Їх ввели в стан штучного сну, але трапився збій і  камери 2 пасажирів виходять з ладу, а летіти ще 90 років … Що робити героям? Чи знайдуть вони вихід?

«Останні дні на Марсі» (2013)

Шість астронавтів працюють на науково-дослідної станції Марс. Робота майже завершена, але один з членів команди виявляє в зібраних зразках ґрунту мікроскопічні сліди якоїсь форми життя. Це сенсаційне відкриття, але ціна йому – людські життя.

Аполлон-11 (2019)

20 липня 1969 на поверхню Місяця вперше ступила нога людини. Ним став американець Ніл Армстронг. Фільм складається з архівних матеріалів. Буде цікаво подивитися з дітьми. Втім, напевно і дорослі не всі знають про цю легендарну міссію.

Плануйте затишні сімейні вечори. Плед – обов’язковий атрибут.