В Україні  запускають освітні подкасти! Про фінанси та безпеку

Медіасервіс MEGOGO разом із Міністерством цифрової трансформації України запускають серію: “Освітні подкасти”, за мотивами освітніх серіалів із цифрової грамотності. Слухати можна безкоштовно.

Наразі вже доступні до прослуховування тематичні подкасти «Безпека дітей в інтернеті» та «Дружні цифрові фінанси», всього випусків буде вісім.

Зовсім скоро з’являться наступні освітні подкасти:

  • подкаст про сучасне резюме та пошук роботи онлайн
  • сервіси для бізнесу та розваг
  • про інструменти електронної демократії
освітні подкасти

Подкаст «Безпека дітей в інтернеті» – тут ви послухаєте, як зробити інтернет для дітей безпечнішим, правила спілкування у соцмережах та ризики, про які ми навіть не підозрюємо.

«Дружні цифрові фінанси» – допоможе сформувати сімейний бюджет, розрізняти дебетову та кредитну картки, ознайомитися з особливостями кредитів і депозитів тощо.

Освітні проекти у форматі аудіоподкастів можна поєднувати з іншими справами одночасно і при цьому отримувати корисну інформацію і розвиватись. Навіть під час ранкової пробіжки чи у авто.

Випуски подкастів доступні у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, подкасти мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення.

Нагадаємо, влітку цього року MEGOGO підписав меморандум про співпрацю із Міністерством цифрової трансформації України. Обидві структури не припиняють співпрацю. Серед спільних проєктів — інклюзивна адаптація освітніх серіалів з цифрової грамотності.