Українська співачка розповіла, що співпрацює з NASA

Nasa

Українська співачка Ольга Доля, в рамках інтерактивного знайомства з підписниками в соцмережах, розповіла про свою співпрацю з космічним відомством NASA. 

Артистка тривалий час не поспішала говорити про свою трудову діяльність, але, як стало відомо з публікації, Ольга все життя займається IT- технологіями. 

Вона вела наукову діяльність і викладала в Харківському університеті радіоелектронікі.

Також, до того, як розпочати свою співочу кар’єру, Доля була керівником української філії американської IT-компанії Aldec Inc., яка розробляє програмне і апаратне забезпечення.


“Відчуваю відповідальність та гордість, що ми з колегами, українськими IT- спеціалістами, співпрацюємо з такими гіганськими корпораціями як NASA, Intel, Samsung та інші. IT- напрямок дуже цікавий – це окремий світ, який продовжує відкривати нам все більше можливостей.Та творчість в моїй душі бере верх. Музика здатна створити справжнє чудо і дати натхнення кожному. Це я і стараюсь зробити в своїх піснях. Тому, вже скоро презентую вам новий трек”

 – написала співачка.

українська співачка співпрацює з NasaЗазначимо, Ольга Доля має звання кандидата технічних наук, але з раннього дитинства захоплювалась музикою. Любов до творчості так і не згасла. Зараз співачка працює над новим кліпом та дебютним альбом.

Підтвердження інформаціі можна знайти на aldec та wikipedia.