Українка посіла перше місце на конкурсі Місіс Всесвіт

Перше місце Місіс Всесвіт

Перше місце на Місіс Всесвіт

За неї проголосували понад 60 000 разів.

Українська модель та акторка Вікторія Любухіна посіла перше місце на конкурсі Місіс Всесвіт, та стала першою віце-місіс Всесвіт 2020 року, обігнавши Росію і Австрію.

Вперше в історії у зв’язку з пандемією конкурс проходив не в режимі живого телешоу з дефіле та виступами учасниць, а в форматі онлайн голосувань. За умовами учасницею могла стати лише заміжня жінка від 25-ти до 55-ти, у якої мають бути діти. А також жінки з досвідом в допомозі благодійним фондам та соціальним проєктам. За підсумками голосування глядачі віддали за Вікторію свої голоси понад 60 000 разів!

Трохи про переможницю

Вікторія Любухіна – українська модель та акторка, яка вже багато років живе і працює в США та ділить знімальний майданчик з такими голлівудськими зірками, як Дженніфер Лопес, Pitbull і DJ Khaled. Також вона регулярно з’являється на міжнародних обкладинках і у фешн історіях Vogue, L’Officiel, Elle, Cosmopolitan, Glamour, GQ, Playboy, XXL та Men’s Health.

 У минулому році Вікторія знялася у режисера Майкла Бея ( «Трансформери», «Погані хлопці» і «Армагеддон») для реклами в фіналі Super Bowl, а також постіфйно бере участь в зйомках реклами, кліпів і модних показах.

«Я дуже спокійно спочатку поставилася до запрошення в участі, але через пару тижнів виявилося, що за мене голосують десятки тисяч людей і я виходжу до вузького кола фіналісток, які претендують на головну корону. Виявилося, неймовірно величезна кількість друзів, далеких і близьких, нових і старих стали не тільки підтримувати мене в Mrs. Universe 2020 своїми голосами, а й запрошувати до голосування своїх друзів. Я стала отримувати неймовірну кількість листів, дзвінків, повідомлень з підтримкою!»

Благодійність – важлива перевага

«У таких конкурсах завжди дуже вітається благодійна діяльність кандидаток, чим я теж займаюся багато років. Можливо, цей фактор теж зіграв важливу роль. Я дуже зворушена результатами і вдячна всім за підтримку»

– коментує свою перемогу Вікторія.

Нагадаємо, що головний титул взяла Жулдиз Абдукарімова, дружина національного казахстанського співака Кайрата Нуртаса. А слідом за Вікторією, яка отримала перше місце, на другому місці розташувалися

Місіс Австрія Юлія Ігнатченко, а на третьому – росіянка    Яніна Ремезова.