У тренді: наймодніші кольори 2021 від інституту кольору Пантон

Наймодніші кольори Пантон 2021

Уже відомі кольори Пантон 2021, і ви можете враховувати їх при виборі подарунків, плануванні луків і не тільки.

Щороку в дослідницькому центрі компанії Pantone фахівці вибирають найактуальніший колір року. Для цього проводиться велика робота по вивченню сучасних тенденцій мистецтва, кінематографа, популярних напрямків подорожей і настроїв в суспільстві. Кольори Пантон – це не тільки підказка для архітекторів, дизайнерів і людей, пов’язаних з модною індустрією, це акцент на актуальних життєвих цінностях.

У 2020 році наймоднішим кольором був класичний синій – колір, який символізує спокій і впевненість. Цей рік був непростим, і ці якості виявилися актуальними як ніколи. Які палітри Пантон будуть актуальні в наступаючому році?

Кольори Пантон 2021

Вперше за 20 років обрані два кольори – це Ultimate Gray і Illuminating.

Кольори Пантон 2021

В інституті кольору Пантон вважають, що поєднання цих кольорів підкреслює об’єднання різних елементів, щоб підтримувати один одного. Союз кольорів Ultimate Gray і Illuminating – практичний і твердий, але в той же час зігріваючий і оптимістичний, це сила і позитив. Це поєднання має допомогти нам відчути, що все стане яскравішим – це важливо для людського духу.

Кольори Пантон 2021 в одязі

Жовто-сірий позитив

Люди в усьому світі зараз потребують енергії, ясності і надії подолати тривалу непевність, можливо, палітра кольору Пантон 2021 з енергійними і надихаючими відтінками і правда зможе допомогти.

За словами фахівців, колір Illuminating – яскравий і життєрадісний, наповнений сонячною енергією. У той час як Ultimate Gray уособлює тверді і надійні елементи, стабільно забезпечує міцну основу. Це колір гальки на пляжі і скель, вид яких підкреслює здатність витримати випробування часом, додаючи холоднокровності і відчуття стійкості.

Вибираючи новорічні подарунки, зверніть увагу на канцелярію, декор або предмети інтер’єру з фаворитами палітри Пантон 2021.

І, звичайно, не забувайте підтримувати близьких за часів невизначеності.

Автор Марина Довбиш