Травневі свята-2021: скільки і коли відпочиватимуть українці?

У травні 2021 року буде 13 вихідних та 18 робочих днів, зокрема 3 додаткові вихідні — 3, 4 та 10 травня.

Про це свідчить календар офіційних свят на сайті Верховної Ради.

Так, травень розпочнеться з 4 вихідних поспіль. На 1 та 2 травня припадають свята — День праці та Великдень, тому вихідні перенесуть на 3 та 4 травня.

Крім того, вже через кілька днів на українців чекають ще три вихідні поспіль — 8-10 травня. День перемоги цьогоріч припадає на неділю, тому вихідний перенесуть на 10 травня.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» збільшила кількість додаткових потягів, які курсуватимуть на великодні свята. Однак там закликали пасажирів не порушувати карантинні обмеження та дотримуватися маскового режиму. Які додаткові поїзди курсуватимуть на свята, читайте тут.

А що з карантином під час свят?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що на свята у травні не запроваджуватимуть додаткових карантинних обмежень. Він сказав, що нового спалаху коронавірусу вдасться уникнути, якщо українці дотримуватимуться тих правил, які існують зараз.

Водночас міська влада Києва ухвалила особливі вимоги, за якими у столиці будуть проводити релігійні заходи на Великдень та під час святкування Вербної неділі. Детальніше про них читайте тут.