Точно все здійсниться! Як правильно загадати бажання на Новий рік

Як правильно загадати бажання

Новий рік – чарівний час, коли мрії і бажання здатні збуватися, АЛЕ, необхідно правильно формулювати те, що хочемо. Далі про це докладніше.

Переддень новорічної ночі – це суєта (приготувати, прибрати, обрати наряд), саме тому про бажання необхідно подумати заздалегідь. Відповідайте собі чесно на питання: чого я хочу?

Як правильно сформулювати бажання?

Найголовніше правило – вірити! Вірити в те, що в Новий рік трапляються дива. А тепер беремо листок паперу, ручку, усамітнюється в тихе місце і починаемо…

Формулювати чітко

Формулювати своє бажання необхідно чітко і зрозуміло, можна описувати усіма можливими епітетами. Якщо ви хочете новий автомобіль, то починати необхідно з того, що для втілення цієї мрії потрібно міняти умови життя, зокрема, роботу.

Не бажати поганого

Не можна бажати комусь зла. Від таких «запитів» завжди є віддача або бумеранг – називайте, як хочете. Наприклад, не можна говорити: «Я хочу, щоб вона облажалася, і я зайняла її місце».

Бажати від щирого серця

Бажання повинно виходити з серця. Найзаповітніше, чесне… Звичайно, загадувати потрібно в чудовому настрої, а не в пригніченому і від безвиході.

Візуалізувати бажання

Щоб загадане бажання збулося, його необхідно візуалізувати. Наприклад, можна зробити плакат і вирізати з глянцевих журналів те, про що мрієте. Доповнити вирізки написами і повісити на видне місце. Не захоплюйтеся і вирізуйте виключно те, чого ви сильно хочете, а не для того, щоб заповнити «порожнє» місце на плакаті.

Думати про бажання в теперішньому часі

Не думайте про бажання в майбутньому часі, думайте і промовляти його в сьогоденні. Наприклад: «Я на своєму місці, мені подобається моя нова посада, колектив і ставлення директора до мене. Кожен день я з великим задоволенням переступаю поріг офісу ».

Не можна вживати частку “не”

Як правильно загадувати бажання? Не вживати частку «не». Не можна говорити: «Я не хворію». Необхідно говорити: «Я здорова. Вся моя родина здорова ».

Як правильно загадати бажання у новорічну ніч

Як загадати бажання щоб воно збулося: ТОП-7 смішних способа

Отже, коли ви знаєте, чого хочете, правильно сформували бажання в голові і на аркуші паперу, можна приступати до основної частини – процесу. Якщо відзначаєте великою компанією, напишіть на кожному листку паперу спосіб загадування бажання і нехай кожен витягне. Не кажіть один одному свій спосіб. Поставте камеру на штатив і як куранти почнуть відлік, натискайте play на камері і починайте загадувати бажання.

Можна написати бажання на аркуші паперу, спалити, відправити попіл в келих і випити. Тут порада: пишіть на невеликому листку паперу, бо доведеться пити шампанське і закушувати попелом.

Поки куранти б’ють 12, з’їжте 12 виноградин, промовляючи в голові своє бажання. Є умова: встигнути потрібно до 00.00.

Візьміть аркуш паперу, фарби і поки куранти б’ють, намалюйте свою мрію. Звичайно, дуже символічно, тому що часу мало.

Заздалегідь виріжте сніжинки, напишіть на них своїх бажання або одне бажання і, коли куранти почнуть свій відлік, виходьте на балкон і відпускайте свої сніжинки, промовляючи правильно мрію.

Напишіть 12 заповітних бажань, покладіть під подушку, а 1 січня витягайте 1 папірець. Ось воно – те, що збудеться в новому році.

Можна відкрити кватирку і що є сили прокричати своє бажання. Правда, цей варіант не підходить тим, хто не хоче розкривати свою мрію іншим.

І, пам’ятайте, віра в себе, в своє бажання і в його виконання – ось, що необхідно в новорічну ніч.

Автор Дера Лещенко