Телеграм-канали для вивчення англійської мови

Англійська мова в телеграм

Англійська мова в телеграм

Вчити англійську мову можна по-різному: довго, складно і марно, легко, нерегулярно і теж не надто ефективно, регулярно, але тільки в школі, не забуваючи нудьгувати і ухилятися. А ще можна вивчати англійську, живучи: вчити, зубрити (іноді теж треба), дивитися кіно, спілкуватися з друзями, відвідувати офлайн і онлайн-курси … підписатися на телеграм-канали з англійської мови, де чатитись з ботами, отримувати навчальні матеріали та навіть нагадувалки, що пора вивчити, скажімо, нове слово.

Редакція E-info підібрала цікаві Telegram-канали, які допоможуть не тільки підтягти англійську, розширити кругозір і ознайомитися з ідіомами і сучасною промовою, а й підготуватися до міжнародних тестів.

«Andy English Bot»

Один з найбільш популярних Telegram-ботів для вивчення англійської мови. Бот не тільки поспілкується з користувачем, але і запропонує вправи і нові слова для запам’ятовування. «Andy English Bot» рекомендується тим, хто починає вивчати мову з нуля.

«English language»

На Telegram-каналі «English language» зібрані опитування, які допомагають розібратися в тонкощах вживання часів англійської мови і граматики. Тести пропонують чотири варіанти відповіді з однією правильною. Можна також побачити, скільки людина проголосувало за той чи інший варіант.

«Slang Bang!»

Telegram-канал для тих, хто бажає ознайомитися з фразами та висловами не з підручників, а з реального життя. Саме ці фрази часто вживають американці і британці в повсякденній мові. Незамінний канал для тих, хто вважає за краще розмовну практику з носіями мови.

«Книги англійською | Аудіокниги »

Для тих, хто краще засвоює англійську мову на слух, в даному Telegram-каналі можна знайти велику добірку аудіокниг англійською на будь-який смак від класики до фентезі.

«English Magazines»

Даний Telegram-канал призначений для тих, хто хоче бути в курсі новин по всьому світу можна ознайомитися з матеріалами світових видань, таких як The New York Times, National Geographic, Time, The Guardian і інших. Серйозна аналітика і досягнення науки. Для тих, хто займається посиленим вивченням англійської мови та бажає його вдосконалити.

«Grammar Checker»

Даний Telegram-бот буде знахідкою для тих, хто хоче перевірити свої письмові здібності і знання граматики і орфографії і поглибити знання англійської мови. Він стане помічником для тих, хто хоче оволодіти англійською мовою і сумнівається в правильності написання слів. Telegram-бот перевірить і виправить допущені помилки.

«American»

Telegram-канал «American» буде знахідкою для тих, хто любить душевні історії. Також там зібрані проникливі цитати, якими можна ділитися з друзями.

«Easy Peasy English»

Даний Telegram-канал подає інформацію в розважальній формі. Він пояснює ідіоми і словосполучення, які використовуються в повсякденній мові, підкріплюючи інформацію смішними картинками і відео. Також на кожну ідіому представлений список синонімів.

«Curiosity Tea»

Цей Telegram-канал є освітнім. Раз на добу там публікують короткі цікаві факти англійською мовою. Канал буде корисний новачкам, кілька пропозицій зможе осилити кожен!