Тала Калатай: “Я все життя боролася із зайвою вагою” – в чому зізналася ведуча?

Тала Калатай все життя боролася із зайвою вагою

Тала Калатай – провідна, актриса і мама трьох дітей написала у себе на сторінках соцмереж про свою вічну боротьбу із зайвою вагою. Початок був покладений ще в підлітковому віці, потім після кожних пологів … Ведуча досягала неймовірних успіхів.  Але до якого висновку вона прийшла зараз?

“Я все життя боролася із зайвою вагою. З підліткового віку. Ну знаєте, в цьому віці багато бувають такими Пампушками. Це пов’язано з дозріванням і нічого страшного в цьому немає, але тоді, як раз в моду увійшли стандарти анорексії, і я почала худнути.

Це був біг з пуховою хусткою на талії, обтягнутий плівкою, відмова від їжі і смуток туга, все, коротше …

В естрадно-цирковому училищі, в яке я хотіла поступати, щоб стати співачкою, мені сказали, що коли  схуднеш – приходь. Я схудла, але не прийшла. Зате, з тих пір я п’ю чай і каву без цукру, і практично не їм здобу.

В інституті, що характерно, я почала худнути, але мені здавалося цього недостатньо. Потім, я потрапила на ТБ і товариш Слободян, який набирав ведучих, брати мене не хотів і сказав, що потрібно сильно схуднути за 2 тижні. Він був упевнений, що це нереально. Я схудла на 8 кг, була в непритомному стані, але на ТБ потрапила. Слава Богу, моя партнерка Світлана Акінфієва відправила мене в спорт зал, де мене навчили нормально їсти і займатися. Я пахала в залі, як запас олімпійської збірної. І я була впевнена, що повна, потрібно ще. А важила я 53 – 55 кг.

А потім я завагітніла і поправилася на 25 кг. Шок, сльози, біль в суглобах, і знову худнути … До речі, в досить молодому віці це виявилося легко. Все пішло за рік.

Але потім, за певних обставин я почала важити 48 кг. І тут я зрозуміла, що худа корова ще не газель і виглядає це жахливо. До речі, через те, що я стільки важила я не могла завагітніти і тільки набравши 10 кг, я змогла завагітніти Макаром.

І знову по колу: зайва вага- схуднення – сльози – спорт зал.

І знаєте, що я вам скажу:  Проблема була не з моєю вагою, а проблема була в моїй голові. Переглядаючи в Гуглі фото, на яких я собі здавалася товстою, я не можу знайти ні краплі зайвої ваги. І раптом я зрозуміла, що прагнула  незрозумілих ідеалів краси, які ніяк не відповідали моїй фігурі. Я ніколи не була плоскою і високою. У мене просто інша фігура і все.

Я слухала інших людей, які були підвладні шаблонам. Та ще й кадр завжди повнив. Зараз я далеко не в ідеальній формі, але я в гармонії з собою. Після того, як я зрозуміла НАСКІЛЬКИ Я СЕБЕ НЕ ЛЮБИЛА, мені стало соромно.

Цей пост не про зайву вагу, а про тарганів в голові, про залежність від іншої думки і загальноприйнятих рамок. Я щаслива, що вчасно зустріла психолога, який мені допоміг, людину, яка мене полюбила, що прочитала потрібні книги, пройшла чергові випробування із зайвою вагою після пологів і … заспокоїлася.

Любов до себе і прийняття себе творить чудеса. Але шлях до себе такий довгий і тривожний. Будьте в гармонії з собою, не йдіть на поводу глянцевих і Інста ідеалів. Просто приділяйте час собі, стежте за своїм тілом, а головне, за думками! І життя запалає зовсім іншими фарбами.

Мої фото «До» і «Після».  Що скажете?”

Тала Калатай із зайвою вагою