Святий Миколай оголошує  «Зимову казку» – де святкувати перше зимове свято?

древній київ

19 і 20 грудня Святий Миколай запрошує дітей та дорослих до Древнього Києва. На святкову програму за участю кінно-трюкового театру і костюмованих персонажів. На гостей чекають катання на конях, гарячі напої та страви з багаття, зимові розваги, майстер-класи, новорічні сувеніри, флеш-моби, ігри та розіграші подарунків.

У Древньому Києві відбудеться урочисте відкриття Головної резиденції Нового Року. На цьому святі зберуться всім знайомі казкові персонажі. Та славні богатирі з Княжої дружини та влаштують казкову новорічну феєрію.

Тут  діти та дорослі зустрінуться з добрим дідусем-чарівником. Покладуть свої листи до Чарівної скриньки здійснення мрій і влаштують яскраву фотосесію з казковими героями.

«Вечори на хуторі біля Диканьки»

Родзинкою програми 19 і 20 грудня стане прем’єра незвичайного музичного дійства за мотивами М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки», в якому разом із людьми, акторами-каскадерами, візьмуть участь коні рідкісних стародавніх порід. Музична вистава у супроводі живого вокалу і вогняних спецефектів, наповнена блискавичним гумором, буде цікавою та пізнавальною як для дітей, так і для дорослих.

І не важливо, чи будуть морози у ці дні, в Древньому Києві ніхто не змерзне. Адже мешканці Князівства запалять спекотні вогнища і запросять усіх гостей взяти участь у давньослов’янських зимових забавах і веселих хороводах. Древньокиївські кухарі порадують усіх гарячими напоями та смачними стравами з багаття.

Древній Київ багатий на дива! І одне з них – унікальні коні рідкісних історичних порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено до нашої країни в єдиному екземплярі. Усі бажаючі зможуть підійти до цих прекрасних тварин, погладити, сфотографуватися з ними та навіть здійснити прогулянку верхи, в екіпажі або в санях.

 Древній Київ, древнє місто

У Древньому Києві кожен відчує себе повноправним мешканцем справжнього середньовічного міста. В середньовічному тирі гостей навчать влучно стріляти з лука і метати ножі. А на монетному дворі – карбувати монети «на щастя» за стародавньою технологією. У Княжої костюмерній можна приміряти одяг і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності.

Княжі кухарі пригостять гостей гарячими напоями та смачними стравами, приготованими на вогнищах. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок святкової програми о 13:00.

* В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від сучасного Києва. В Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Детальніше на сайті