Що подарувати підлітку на Новий 2021 рік: 6 універсальних подарунків

що подарувати підлітку

Який подарунок оцінить підліток? Звичайно ж, емоційний. Далі наш рейтинг подарунків тинейджеру, які йому 100% сподобаються.

Нинішнє покоління підлітків дуже цікаве, тому є припущення, що, ще будучи в 10-річному віці загуглили і вивчили інформацію про існування Діда Мороза. Як би там не було, якщо тинейджер знайде подарунок під ялинкою, це буде найяскравішим враженням новорічної ночі.

6 універсальних подарунків підлітку

Ми склали рейтинг універсальних подарунків, які оцінить і дівчинка, і хлопчик.

Подарунок-емоція

Здається, сучасних підлітків складно здивувати. Вони знають все і про все. Втім, батьки можуть спробувати, подарувавши сертифікат на катання на всюдиході Sherp (це та машина, яка їздить по річці і проходить будь-які перешкоди!). Не переживайте, за кермом буде досвідчений водій. Ще напередодні Нового року можна влаштувати політ на повітряній кулі! Ось цеі емоції будуть у вашого підлітка. Втім, і у вас теж, якщо і ви зважитеся полетіти за компанію.

Гаджети – традиційний новорічний подарунок підлітку

Звичайно ж, сучасних підлітків цікавлять гаджети, правда, є одна умова, вони повинні бути наймоднішими. Смартфон, портативна колонка, бездротові навушники, ноутбук, приставка (не називатимемо бренд, скажімо, що її вихід чекали не тільки підлітки, а й тата), смарт-годинник, стабілізатор для смартфона (для блогерів-тінейджерів), електронна книга – це подарунки на Новий рік 2021 для самого слухняного підлітка.

Подарунковий сертифікат на Новий рік

Гроші в конверті – це хороший подарунок, але наш варіант – сертифікат в магазин електроніки, одягу, парфумерії або в магазин ювелірних виробів. Цей подарунок можна подарувати вранці 31 грудня, щоб в обід відправитися всією сім’єю на шопінг. Буде весело і нарешті проведете час разом. Втім, є велика ймовірність, що підліток не вкладеться в запропоновану суму в сертифікаті (на власному досвіді), але ідея подарунка відмінна.

Майстер-клас або урок в подарунок підлітку

Напевно ваш підліток чимось захоплюється: фотографією, живописом, програмуванням, діджєїнгом, танцями і т.д. Подаруйте йому майстер-клас або урок, про який він давно мріє. Таким чином, ви стимулюєте свого тінейджера розвиватися в тому напрямку, який він вибрав. І дасте зрозуміти, що любите і приймаєте  всі його захоплення. Втім, якщо не знаєте, запитаєте поради у друзів свого чада. Вони із задоволенням видадуть секретну-мрію.

Квиток на концерт улюбленої групи

… але не просто квиток, а квиток на самі топові місця. Втім, можна скласти компанію своєму тинейджеру. Але є головна умова – веселитися, та не бурчати, що в ваш час таку музику не слухали, підтримати свого підлітка і його думку. Тіште себе тим, що і це теж пройде. У 30 років ваш підліток не буде слухати музику, від якої вам стає недобре ☺ Пам’ятайте про те, що мода – приходить і йде, а ваша підтримка для підлітка безцінна.

Домашня тварина

Зважитеся нарешті! Якщо ваш підліток давно просить домашню тварину, подаруйте йому її,  і нехай це буде його відповідальність. Добре б влаштувати подарунок-сюрприз. Наприклад, коробку з цуценям залишити за дверима і зателефонувати в дзвоник. Самим сховатися, нехай ваш підліток сам знайде свого вихованця. Мабуть, це буде самий емоційний подарунок з усього нашого рейтингу.

Будь-який подарунок на Новий рік 2021 можна доповнити шоколадками з вашими фотографіями, буде дуже оригінально (хоча підліток може і не подати виду, що йому це прикольно). Веселих свят!