Що треба знати про рак легені? Важлива інформація

рак легені

В Україні стартує Рік обізнаності про рак легені. Чому це важливо і що  буде зроблено в рамках Року?

Статистика, яка примушує задуматись

Рак легенів – перше за смертністю онкологічне захворювання в Україні та світі. Від якого щорічно помирає 9000 українців. Ця хвороба вражає навіть більше наших співвітчизників, ніж така серйозна хвороба, як туберкульоз. 

Проте, ми, на жаль, у більшості своїй не маємо досить знань про цю хворобу. Але найголовніше, що зараз треба зрозуміти – цей вид раку виліковний, якщо його діагностувати на ранніх стадіях!  

70% українців потрапляють до лікаря вже на останніх стадіях: їм залишається жити до 2 років.

Про листопад, що інформує

Листопад – місяць, присвячений раку легені. Проте, на жаль, цього часу недостатньо.  Тому в Україні буде Рік обізнаності про рак легені.

статистика рак легені

рак легені в Україні

У рамках ініціативи «Рік обізнаності про рак легені» створений сайт  — інформаційний центр, що об’єднує важливі дані про захворювання. На сайті можна дізнатися про: перші ознаки захворювання, типи хвороби, види лікування,  профілактику та дані про групи ризику. Окрім освітньої інформації, там розміщені контакти діагностичних центрів та громадських організацій, що підтримують онкологічних пацієнтів. 

А до кінця 2020-го також відбудеться виставка та світлове шоу, яким ми хочемо привернути увагу до проблеми та обізнаності українців  

Також на сторінці компанії «Рош Україна» у Facebook можна буде дізнатися про інформаційні та офлайнові заходи, які будуть проводитися в рамках Року обізнаності про рак легені.