«Санчата Миколая» вирушили назустріч  дітям, що нині у лікарнях

Корпорація повного циклу освітнього процесу «Ранок» оголосила про старт благодійної акції «Санчата Миколая»

«Не кожна дитина отримує приємний новорічний подарунок. Але кожна мріє та бажає відчути диво й магію» — ініціатори вважають важливим створення святкової атмосфери для дітей соціально вразливих категорій. Кожен із них відчуває певні обмеження, але, попри будь-які умови, теж потребує феєрії сюрпризів.

Санчата Миколая

Багато книжок та приємнощів

«Санчата Миколая», повні книжок, вітальних листівок та приємнощів, уже вирушили до дітлахів України з нагоди Дня святого Миколая.

15 лікарняних відділень по всій Україні, 300 дітлахів — бенефіціарів фонду «Таблеточки» — вже ось-ось зустрінуть «санчата» з подарунками. Це онкохворі хлопчики та дівчатка. Переважно дошкільного віку з Полтави, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Львова, Чернігова, Миколаєва, Івано-Франківська, Рівного.

На цьому благодійний фонд «Ранок-Україна», що функціонує під патронатом корпорації «Ранок», не зупиняється. Та зазначає, що акція триватиме всі зимові свята, і залучає партнерів, які допоможуть інформаційно або подарунками від компанії!

 Купити листівку і долучитись до акції

У рамках акції на сторінці корпорації «Ранок» запущено продаж святкових листівок. Які підкреслюють особливість нематеріальних цінностей. Кожен, хто придбає таку листівку, долучається до акції «Санчата Миколая». Усі кошти надійдуть для закупівлі подарунків, необхідних речей та ліків дітям. Розповсюдження благодійної продукції також планується в мережі книгарень «Книголенд» та на офіційному сайті видавництва «Ранок».

Традиційно під час зимових свят благодійники корпорації «Ранок» є ініціаторами акції «Санчата Миколая». Вони зазначають, що цьогорічні заходи — особливі. Вони підкреслюють цінність обіймів, посмішок та дотиків у часи обмежень.