Поринь у магію: у столиці відкривають зимовий Хогсмід Гаррі Поттера з ковзанкою!

Хогсмід Гаррі Поттера

 

 

Зимове містечко Хогсмід за мотивами книжок і фільмів про Гаррі Поттера матеріалізується у столиці 5 грудня   

Зимова чарівна локація. Початок

Osocor Winter Village (вул. Виноградна 2а)  ніби зійшло зі сторінок книжок про Гаррі Поттера. І ще більше — тут оселилися чаклуни та маги із того самого містечка Хогсмід. Адже й до них дійшла слава про масштабну столичну резиденцію відпочинку Osocor Residence. 

Басейн перетворюється… в ковзанку!

У зимову пору знаменитий літній басейн перетвориться на гігантську ковзанку площею 800 квадратних метрів. На додачу до неї тут з’являться й інші зимові розваги: гірка, карусель, фуд-корти зі святковими смаколиками і бари з вершковим пивом та глінтвейном.

Майстер-класи та чародійство

Однак і це ще не все. Мешканці Хогсміда не залишать відвідувачів без майстер-класів з магії, зілляваріння та інших чарівних практик. Для цього AMAconcert звели в Osocor Winter Village атмосферні місця відпочинку в магічних декораціях.

Відвідати столичний Хогсмід можна вже з 5 грудня. Він відкриватиме свої двері кожного дня протягом 3 зимових місяців. Основна розважальна програма для сімейного відпочинку діятиме весь час з 11:00 до 17:00. А вже з 17:00 до 22:00 в Osocor Winter Village гостей зігріють запальні вечірки з діджеями. Дізнатися, що й коли відбуватиметься в зимовому містечку, можна буде на фейсбуці резиденції.

Зустрінемося у світі магів і чарівників в Osocor Winter Residence!

Подія у Facebook.