Плейлист тижня: Біллі Айлиш, Rosalia і АІГЕЛ

Що послухати: 6 кращих пісень і кліпів тижні

 

Біллі Айлиш і Rosalia – «Lo Vas A Olvidar»

Біллі Айлиш від трендів не відстає, тому взяла приклад зі своєю старшою колеги Розалії і заспівала іспанською. «Lo Vas A Olvidar» – перша спільна композиція артисток, приурочена до виходу другого спеціального епізоду серіалу «Ейфорія» (22 січня на HBO Max). Спродюсував пісню брат Айлиш Фіннеас О’Коннелл.

Goat Girl – «Badibaba»

29 січня гьорлз-бенд Goat Girl повернеться з новим альбомом «On All Fours». Напередодні пластинки група поділилася синглом «Badibaba» і кліпом до нього. Обережно! Дуже пріставучий приспів. Також можна послухати похмуру сінті-поп композицію «Sad Cowboy» і гучний гітарний «The Crack».

Mujuice – «Rehab»

Ні року без нового альбому Mujuice: музикант анонсував вже 13-й за рахунком реліз, але дату виходу поки не уточнив. Платівка отримала назву «Melancholium», і, судячи з недавно вийшла пісні «Rehab», на ній він буде не тільки грати, а й співати. У минулому році Mujuice відзначився 56-хвилинним лонгплеєм «Rytm Moskva».

АІГЕЛ і Ildar Vargan – «Чикма судан»

Електронний дует АІГЕЛ представив нову версію пісні «Чикма судан» з їх четвертого студійного альбому «Пияла», що вийшов взимку 2019 року. Поезія про несвободу на татарською мовою під шаманські завивання варгана.

Angel Haze – «Weight»

Гра в сніжки з Детройта Angel Haze, відома по фіту з Sia, випустила композицію «Weight» – це самовпевнений і швидкий флоу, за яким легко вважати фірмовий стиль артистки. Останній реліз Haze відбувся аж у 2015 році.

«Телеекран» – «Коли роботи забудуть про нас»

У петербурзької групи «Телеекран» вийшов новий трек «Коли роботи забудуть про нас». У шестихвилинної композиції вмістилися психодел, пост-панк і мінімалістичний електроніка. Цього року хлопці представлять альбом «SP». Дата виходу поки невідома.