Підсумки року: вражаючі технології 2020 року, які здивували весь світ

7 технологічних новинок 2020 року

2020 дивував по повній, радує, що і позитивними моментами. Ми зібрали 7 вражаючих технологічних новинок.

Світ змінюється, а разом з ним і ми. Пам’ятайте, коли в дитинстві грали в різні ігри, то уява малювала щось з ряду геть: запуск космічного корабля, причому успішний, різні пристрої, які можуть нас будити і нагадувати про розпорядок дня, що машиною можна буде не управляти, вона сама буде їхати і т.д. У 2020 ті фантазії з дитинства – це наша реальність. Втім, для наших дітей нічого незвичайного, адже вони з пелюшок бачать величезні телевізори, смартфони, смарт-годинник і бездротові навушники. Втім, ще пару років і про провідні навушники ми будемо дітям розповідати, як про касети, дискети і диски.

7 технологічних новинок 2020 року, які не фантазія, а реальність

Скажу, що наш темп життя диктує бути швидше, сильніше, кмітливіше, але дуже корисно влаштовувати цифровий детокс, брати намет і відправлятися в похід, щоб очистити думки і тіло.

Гаджет для створення макіяжу

Тепер макіяж можна створити за допомогою смартфона. Звучить дивно, але це не фантазія, а сучасний світ. Здається, скоро і професія візажиста перестане бути актуальною. Перший крок прокладено – компанія L’Oreal створила цікавий гаджет, який допоможе кожному створити засіб для макіяжу або уходову косметику, яка підходить саме вам.

Концепт-кар Mercedes

Подивіться відео і ви зрозумієте, що у сучасних технологій великі можливості. Ефект «вау» забезпечений.

Ballie Robot від Samsung

Давайте зізнаємося чесно, напевно ви завжди мріяли мати вдома помічника, який і вчасно розбудить, і догляне за домашнім тваринам і відправить звіт господареві, мовляв, «все ок з собакою», і навіть включить робот-пилосос при необхідності, природно.

Гнучкий ноутбук Lenovo X1 Fold

Так-так, можна забути про те, що, купуючи ноутбук, потрібно купити і сумку до нього. Гнучкий ноутбук складається в компактний блокнот, який відмінно вміщається в одній руці. Зручно? Це не те слово, дивіться самі:

Зубна щітка Y-Brush

Зубна щітка, яка чистить зуби за 10 секунд. Неможливо, – скажете ви. Але подивіться на календар, підходить до завершення 2020 рік – неможливе можливо. Таку щітку точно оцінять ті, у кого кожна секунда на рахунку.

Робот-кухар від Samsung

Уявіть, ви повертаєтеся додому, а вдома немає сторонньої людини (якщо ви інтроверт, але інтроверт, який не любить готувати), а стоїть тихий і мовчазний кухар. Мрія? Ні, реальність.

Kakao Friends – розумні гаджети для дітей

Здається, сучасних дітей вже складно здивувати технологічними новинками. Але на допомогу прийдуть милі і розумні тварини: термометр, зволожувач повітря, камера і т.д.

Якщо 2020 дивував, готуємося морально до того, що приготував нам 2021 рік.

Раніше ми розповідали про: “Техно-подарунки для всієї родини”