Підготовка до ЗНО: безкоштовні ресурси та платні онлайн-курси

підготовка до ЗНО

Перед учнями старших класів майоріє день «Х» – здача ЗНО. А перед їхніми батьками питання «як до нього підготуватись».

Обкладатися підручниками та шукати потрібну інформацію в зошитах для сучасних школярів це щось на зразок архаїзмів. Всю необхідну інформацію вони шукають в інтернеті. А отже, глобальна мережа також стане в нагоді при підготовці до ЗНО.

Найбільш популярною серед українських школярів є міжнародна платформа для онлайн-курсів Prometheus. Вона також пропонує й підготовку до ЗНО з усіх необхідних предметів. До речі, професори Києво-Могилянської академії допомагають школярам підтягнути знання з математики та англійської мови за допомогою онлайн-лекцій. Після кожного курсу лекцій можна перевірити закріплені знання за допомогою тесту.

Вартий уваги також і проект від громадської спілки «Освіторія» I Learn. Він являється одним з найкращих безкоштовних курсів з підготовки до ЗНО. Проект цікавий тим, що він покликаний залучити школярів до процесу підготовки до ЗНО і зробити його максимально цікавим. Цей проект є гейміфікованим і навчаючись школярів можуть заробляти «вчи бакси» та навіть створювати власних героїв. Ігрову валюту можна заробити переглядаючи вебінари та проходячи тести.

Be Smart–  проект онлайн-курсів з підготовки до ЗНО від Міністерства освіти і науки. Може стати в нагоді, бо саме в МОН розробляються найбільш відповідні ЗНО теми та питання. Курси містять відео лекції та тестування. Крім того, тут є можливість перевірити свої сили і пройти тестування ЗНО в пробному режимі. У розділі «Блоги» можна дізнатися що брати з собою на ЗНО. Як розрахувати конкурсний бал та багато інших речей які можуть зацікавити школяра та майбутнього абітурієнта.

 

З платних онлайн-курсів можна виокремити Zno.ua . Засновники цього проекту наголошують на тому, що всі їхні викладачі самі складали ЗНО та набрали не менше 195 балів. Пропонується 3 блоки навчання з усіх дисциплін тривалістю 6-7 місяців для учнів 11 класів. Вартість одного блоку складає 2500 гривень.

Для того, щоб зареєструватися на пробне ЗНО необхідно завітати на сайт Українського центру якості освіти. Наголошується, що реєстрація на пробне ЗНО- 2021 буде тривати з 5 по 19 січня 2021 року. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудуться 10 квітня 2021 року. З урахуванням епідеміологічної ситуації пробне тестування відбудеться лише з одного обраного предмету.