Освітні серіали – де, як і чому можна вчитися?

діти дивлятся освітні серіали

В додатку MEGOGO і на платформі Дія з’явились освітні серіали проєкту жестовою мовою.

Освітні серіали жестовою мовою

Зараз жестовою мовою уже доступні: «Зірки е-демократії», «Дружні цифрові фінанси», «TikTok/Instagram/Facebook: як залишатись в тренді в 2020», серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Відкриті дані для бізнесу», «Як стати YouTube-блогером», «Цифрові навички для вчителів» та «Тренінг для тренерів».

Перегляд абсолютно безкоштовний. Серії будуть в окремому розділі «Дивись як чутно». Крім того, освітні серіали отримали додатковий функціоналсубтитри.

Освітній серіал : “Як стати YouTube- блогером”

Приводимо приклад освітнього серіалу, який варто подивитися тим юним блогерам, які мріють зробити кар’єру влогерів.

Що кажуть про ідею серіалів з жестовою мовою автори?

«Кожен українець повинен мати можливість підвищувати якість свого життя в сучасному цифровому світі. Саме тому ми зобов’язані зробити будь-які проєкти з Цифрової грамотності інклюзивними, доступними будь-кому… Попереду в нас ще багато планів в побудові якісної цифрової освіти на національному рівні», зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO. 

«Для нас принципово важливо робити  серіали з цифрової грамотності доступними абсолютно для всіх. Ми створюємо максимально інклюзивні освітні продукти. І переконані, що цифровою грамотністю має володіти кожен громадянин», — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.  

Нагадаємо, весною цього року на MEGOGO з’явились уроки «Всеукраїнської школи онлайн» жестовою мовою. 

Всі ці освітні матеріали можна дивитися за посиланням Дія. Цифрова освіта