Найкращі книжкові ютуб-канали – обирай, дивись, читай!

Книжкові ютуб-канали

Книжкові ютуб-канали 

На підтримку українського книжкового ютюбу книжкова оглядачка Любов Перетяжко зробила  підбірку  чудових україномовних книжкових блогерів, які працюють задля розвитку україномовного контенту і діляться з нами своїми враженнями від прочитання книг! Свій до свого по своє!

Любов Перетяжко, книжкова оглядачка, YouTube-канал “Любов до книг”

У цьому списку будуть як маленькі канали-початківці, так і буктьюбери з досить великою аудиторією, проте всі вони неймовірні, цікаві, непересічні, улюблені, а ще великі трудяги, бо ведення книжкових каналів – це передусім велика праця, а потім вже й величезне задоволення! І так, мій канал теж є в списку.

YouTube-канал про книги “Вишневий цвіт 

Це наш енциклопедичний за своїми масштабами гід українською та зарубіжною літературами. Як сучасними, так і класикою, як прозою, так і поезією, драматургією, нонфікшеном, науковими дослідженнями… Люда Вишневий Цвіт – наш Каменяр, не побоюся цього порівняння, бо лупає вже котрий рік цю скалу і працює на диво багато і плідно! Долучайтеся до її каналу, хто ще не долучився.

Ютуб-канал “Alla Komarova”

Це  неймовірна підбірка інтелектуальної прози і цікавої влучної критики! Книги, що справді варті прочитання! Огляди, що справді варті перегляду!

 “Gulbanu Bibicheva” – чудові книжкові огляди 

Тут цікаві новинки художньої літератури та нонфікшену, огляди дитячих книг. Прекрасна тепла подача й вибір творів!

Канал “Imagination”

Це передусім цікавезний янг едалт, крутезне фентезі, найкращі новинки української та зарубіжної літератур, а також море креативу!

YouTube-канал “Книжкова дилерка”

Гімн сучасній українській літературі та суперякісні огляди новинок художньої літератури та нонфікшену!

Канал “Svitlana” – чудові  відгуки на фентезі і не тільки

Канал Світлани Світлої – це чудові детальні відгуки на фантастичну, фентезійну та іншу сучасну українську та зарубіжну літературу! А ще прекрасні огляди дитячої та підліткової літератури!

Канал “Дочитався!”

Це передусім якісна література, детальні й щирі відгуки на прочитане й розмаїття жанрів!

Канал “A Woman Who Reads”

Тут ви знайдете вдумливі якісні огляди цікавої та різноманітної жанрово й стилістично літератури: від вічної класики до найбільш гарячих новинок!

Канал “Annika BookBlog”

Це майстерні огляди, цікавезні влоги, а також роздуми про життя, прочитане, серіали, а ще – унікальні інспекції книгарень!

Канал “Любов до книг”

Це я і мої спроби робити для вас цікаві й корисні огляди хорошої літератури, а також розказувати більше про письменників та їхнє життя у своїх “Побрехеньках”

Канал “Марія Клюс”

Безпосередні й щирі відгуки щодо новинок і не тільки у жанрах фентезі, підліткової літератури, фантастики, а також інші круті відеоогляди цікавої літератури!

Канал “Nata&Books”

Чудові огляди книжкових новинок, якісна й цікава література, краса й молодечий драйв!

Канал “Анатомія книги”

Актуальні новинки від українських видавництв, лаконічні й корисні огляди для любителів читати й спілкуватися про книги!

Звісно, у цьому пості я не змогла вмістити усіх і, скоріше за все, пропустила багато чудових блогерів. Тому у коментарях, будь ласка, дописуйте тих, кого вважаєте вартими перегляду! Дякую за увагу! Сподіваюся, для когось цей списочок буде корисним.

Дивіться українські ютуб-канали про книги, надихайтеся книжковими оглядами і підписуйтесь на авторку цього тексту та на інших влогерів. Читати книги – це круто. Егеж?