Мультсеріали, які варто подивитися у грудні

мультсеріали Лео Да Вінчі

Які мультсеріали дивитися  з дітьми у святковому грудні? У нас є пропозиції, від якої вам буде важко відмовитись!

Про усі ці цікаві мультсеріали нам розповіли  колеги з каналу на ПЛЮСПЛЮС. Мультсеріали – непоганий спосіб провести час з дітьми, враховуючи, що карантинних обмежень стає все більше.

«Лео Да Вінчі» – мультсеріал про дитинство генія

Чудовий серіал про дитинство… ні, не черепашки ніндзя, а справжнього «людського» генія,  винахідника та художника. Глядачі перенесуться у молоді роки Лео, де він разом з друзями Джокондою та Лоренцо, дерев’яним роботом Тіліо та котом Подо будуть дивувати своїми пригодами світу винаходів і мистецтва та розгадувати таємниці, які трапляються у житті Лео.

Дивіться мультсеріал з понеділка, 30 листопада, о 20:00

«Brave Bunnies / Хоробрі зайці» – прем’єра

Музичне, навчальне анімаційне шоу, що вчить поважати та радіти розмаїттю нашого світу. Мультсеріал розповідає про сім’ю Зайців з Морквяної Долини. Вони подорожують та зустрічають нових, несхожих на них друзів. Девіз Зайців у подорожах: «Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом». Прем’єра анімації відбудеться на ПЛЮСПЛЮС у суботу, 5 грудня, о 13:00.

мультсеріали хоробрі зайці

 

«Щенячий патруль» – нові пригоди улюблених героїв

Один з найулюбленіших мультсеріалів українських малньниких глядачів про щенят-рятівників. Нові геройські пригоди з порятунку тварин командою сміливих щенят на варті 12-річного хлопчика Райдера можна буде дивитися з 5 грудня, субота, о 16:15  

мультсеріали щенячий патруль

 

Нові епізоди анімації «Еббі Хетчер»

Дивіться у  понеділок, 7 грудня, розкажуть більше неймовірних ситуацій, у які потрапить маленька дівчинка Еббі. Вона володіє чарами та має друзів пухнастиків, які приймають різні форми та можуть бути невидимками, та друга Фузлі Бузлі.

мультсеріали Еббі Хетчер

 

Продовження мульсеріалу «Маленьке містечко»

Його теж можна подивитися у грудні, й надалі розповідатиме про життя рожевих ведмежат: бабусі, дідуся, мами, татка та їхніх дітей. Неймовірно «тепла» та розважальна історія для всієї родини.  

Мультфільм – святковий сюрприз

31 грудня, у четвер, о 18:45 телеканал покаже прем’єру спеціального годинного випуску «Світ Леді Баг: Нью-Йорк – об’єднані герої». Марінетт, відома як Леді Баг, Адріан, відомий як Супер Кіт, вирушають з класом у подорож до Нью-Йорка. Марінетт та Адріан кохають одне одного, проте, Марінетт все ще зустрічається з Лукою. На глядачів чекають пастки від друзів героїв, справжні емоції та почуття, адже необхідно розплутати цю історію кохання.

мультсеріал Леді Баг

Український  мультфільм «Клара і чарівний дракон» – подарунок під Новий рік

31 грудня глядачі зможуть подивитися який розповість про події у чарівному лісі, що відбуваються раз на тисячу років – поява дракончика. Він стає здобиччю Злих Сил, але на його шляху трапляються друзі, серед яких – дівчинка Клара. Питання лише у тому, кого все ж таки необхідно рятувати, Клару чи чарівне створіння? Точний час випуску можна буде дізнатися з анонсів телеканалу ПЛЮСПЛЮС.

 

Запишіть час показу  мультиків   у смартфони те, що хотіли б запропонувати дітям. Хай грудень буде теплим і веселим.