МОН просить заклади освіти підготуватись до снігопаду

Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти деяких областей бути готовими до переходу на дистанційну форму навчання через ускладнення погодних умов.

Про це повідомляється в терміновому листі Міністерства освіти, за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йдеться про заклади освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей, в яких очікується різке погіршення погодних умов.

Окрім того, у МОН наголошують на необхідності перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у режим підвищеної готовності.

«Всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН, рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов», – наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Джерело…