«Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей»: про що книга?

Любомир Остапів написав чудову книгу, яку прочитати і застосувати в житті потрібно не тільки дітям, а й дорослим. Далі огляд книги.

У нас, у дорослих, теж є свої мрії і бажання, чогось виходить досягти, а щось так і залишається припадати пилом в темній валізі, яка захована далеко на антресолі (а даремно). Як не крути, але 90% наших бажань пов’язані з фінансами. Щастя, як і здоров’я за гроші не купиш, але зате купиш автомобіль мрії, будинок з видом на озеро, даси гарну освіту дитині і, банально, хороший (модний) одяг.

книга малюк та бюджет

Про що книга «Малюк та бюджет. Як Українським батькам виховати фінансово успішних дітей »?

Є книги, які обов’язково повинні бути в домашній бібліотеці, які можна давати почитати, але з умовою, що вони знову повернуться «додому». «Малюк та бюджет. Як Українським батькам виховати фінансово успішних дітей », автор Любомир Остапів, видавництво Yakaboo Publishing – якраз така книга. Чому? Тому що з кожним роком життя дитини, її захочеться відкривати, щоб згадати найголовніше. Це та книга, яка буде вся списана простим олівцем, тому що буде багато нового і цікавого і навіть для нас, дорослих.

Власне, все наше життя пронизане грошима. Витрачаємо, купуємо, даруємо, робимо емоційні покупки, часом тиждень, рік, або все життя готуємося до того, щоб розлучитися з n-ної сумою грошей. Дітей можна нескінченно вчити «хорошому». Але якщо цього «доброго» немає в сім’ї, то дитина просто буде повторювати за тим, як це робить мама і тато. Чи пишуть батьки план витрат на місяць і день, чи є ліміт на карті, який перевищувати в день не можна, чи є місце спонтанних покупок, чи вміють вони економити і відкладати гроші, чи ведуть облік витрачених грошей? Ви думаєте, що малюк просто не доріс для таких глобальних думок. О! як ви помиляєтеся!

Книга «Малюк та бюджет. Як Українським батькам виховати фінансово успішніх дітей »в першу чергу вчить батьків правильно розпоряджатися своїм бюджетом. А дитина просто буде вчитися на їхньому досвіді робити це правильно і так, щоб  досягати своїх матеріальних цілей.

«Малюк та бюджет. Як Українським батькам виховати фінансово успішніх дітей»- це великий огляд семінарів, книг, мультиків, фільмів, історій на тему дитячих фінансів і підприємництва. У книзі будуть історії людей з різним доходом, але цікавим досвідом.

Також в книзі є багато порад, історій та ігор, якими можуть скористатися батьки, розповідаючи і навчаючи своїх дітей фінансової грамотності. І скажемо чесно, ця книга точно не буде припадати пилом, її захочеться перечитувати знову і знову.