Як зняти гель-лак вдома?
Майстер манікюру, як і лікар педіатр – один. Якщо перший на карантині, то що робити з гель-лаком? І як зняти гель-лак вдома самостійно?
Якщо майстер манікюру на карантині, звичайно, можна звернутися за допомогою до іншого майстра, але ми знаємо, що, як правило, жінки не люблять міняти свого фахівця, а раптом у новому щось не сподобається. Що робити? Знімати гель-лак в домашніх умовах. Втім, напевно теорію ви знаєте і не раз самі спостерігали як ваш майстер це робить.
Пам’ятайте про те, що гель-лак проникає в усі нерівності на нігті, якщо почнете здирати руками, то разом із гель-лаком доведеться зняти і верхній шар нігтя. Так, нігті – це не зуби, відростуть, але уявіть, що з такими некрасивими нігтями треба ходити мінімум місяць, поки вся нігтьова пластина відросте.
Що необхідно для зняття гель-лаку в домашніх умовах:
- Пилка абразивністю 100-180 грит і абразивністю 180-240 грит.
- Спеціальний засіб для зняття гель-лаку.
- Апельсинова паличка
- Ватні диски або вата
- Жирний крем або вазелін
- Фольга
Інструкція, як зняти гель-лак самостійно
- Необхідно взяти пилку абразивністю 100-180 грит і спиляти верхній шар гель-лаку. Чим більше спиляєте, тим засобу для зняття гель-лаку буде легше «працювати».
- Шкіру навколо нігтів змастіть жирним кремом або вазеліном. Потім візьміть шматок вати, змочіть в засобі для зняття гель-лаку, прикладіть на ніготь, плотно притисніть і загорніть у фольгу. Повторіть з кожним пальцем і залиште на 20 хвилин.
- Через деякий час, беріть апельсинову паличку і акуратно знімайте залишки гель-лаку з нігтя. Якщо не виходить зняти всі, на залишки покладіть новий шматок вати, змочений в спеціальному засобі для зняття гель-лаку. Якщо не виходить зняти залишки гель-лаку і після цього, можна взяти пилку абразивністю 180-240 грит і акуратно спиляти, не порушуючи цілісність нігтя.
- Після вимийте ретельно руки і ще раз нанесіть крем.
Що не можна робити?
- Не рекомендується замість апельсинових паличок використовувати металеві лопатки. Останні легше впораються з гель-лаком, але зашкодять нігтям. Важливо пам’ятати, що мікротравми на нігті – доступ до інфекції.
- Не варто використовувати пилку абразивністю 100-180 грит для зняття повністю гель-лаку. Якщо не хочете використовувати засіб для зняття гель-лаку, тоді спиляйте верхній шар пилкою абразивністю 100-180 грит, а потім візьміть пилку менш жорстку (180-240 грит) і спиляйте акуратно залишки гель-лаку. Якщо залишився базовий шар гель-лаку, краще всього використовувати бафф.
- Ні в якому разі не рекомендується використовувати багато засоби для зняття гель-лаку. Воно може потрапити на шкіру навколо нігтя і висушити її.
- Шоб не робити всі перераховані вище маніпуляції, можна придбати спеціальний апарат для зняття гель-лаку. АЛЕ дуже важливо правильно вибирати насадки: є більш жорсткі, які призначені для зняття верхнього шару гель-лаку і м’які, які знімають залишки гель-лаку і полірують ніготь. Якщо використовуєте апарат, рухи повинні бути від кутикули до краю.
Якщо необхідно зробити манікюр в домашніх умовах, коли майстер манікюру на карантині, найкраще використовувати ножиці для обрізання кутикули, а не щипчики. І пам’ятайте, обрізати кутикулу необхідно акуратно, щоб в результаті вийшла одна зрізана кутикула, а не багато шматочків. В останньому випадку манікюр буде виглядати неохайним.