Креативно і душевно: новорічний декор 2021 своїми руками

новорічний декор

Гряде рік Металевого білого Бика, які кольори варто використовувати у декорі? Далі поради по стилю і безпеці.

Новий рік стирає межі віку: готуватися до свята цікаво і весело, як дітям, так і дорослим. Символ 2021 року – Металевий Білий Бик, тому астрологи рекомендують створити декор в світлих відтінках, наприклад, білому, сріблястому, золотому, бежевому, також можна використовувати кольори природи – зелений, жовтий і блакитний.

Як створити новорічний декор 2021?

Коли починати прикрашати будинок до новорічних свят? До певної дати можно і не підв’язуватись, все за бажанням. Але, як правило, святковий марафон відкриває свято день святого Миколая (19 грудня).

Яку ялинку будете ставити в цьому році: штучну або живу? якщо віддаєте перевагу першому варіанту, вибирайте ретельно. неякісна ялинка может стать причиною пожежі. Перше, на що варто звернути увагу – запах. У якісної ялинцки його зовсім не повинно бути. Також у продавця можна попросити сертифікат якості. Гірлянда з вогниками теж повинна бути якісною, інакше є велика ймовірність пожежі. У новорічному декорі краще відмовітіся від «кричущих» відтінків таких, як червоний, яскраво-червоний, бордовий, модного марсала та інших схожих.

Новорічний декор повинен відображати настрій кожної сім’ї, тому ділимося порадами:

  1. В’яжемо міні одяг. Уявіть ялинку, яка прикрашена міні одягом: крихітними светрами, шкарпетками, рукавицями і т.д. Ці іграшки можна зв’язати гачком або пошити. З дитиною це буде робити дуже цікаво і 60 хвилин тиші в день точно забезпечено. Перевірено на власному досвіді.
  2. Робимо вінок. Для цього потрібно гілки ялинки, клейовий пістолет, іграшки, пластмасові ягоди та інші прикраси. Ось дивіться майстер-клас:
  3. Робимо новорічні вироби з винних пробок. Ще один варіант цікавого декору на Новий рік. Все, що необхідно – винні пробки і клейовий пістолет, все інше – дивлячись як розіграється фантазія в процесі.
  4. Створюємо декор із шишок. Збираємо шишки в лісі, вдома миємо, сушимо, беремо фарби і розмальовуємо. Можна за допомогою клейового пістолета і пінопласту зробити сніг на шишках. Втім, ідею можете подивитися в цьому відео:
  5. Самі виготовляємо свічку. Купуємо свічки, бісер і клейовий пістолет. Далі – політ фантазії.
  6. Вирізаємо сніжинки на вікна. Відмінний варіант – 3D сніжинки. Але готуйтеся відповідати кожному гостю на питання: Як  у вас вийшло створити таку красу.

Безумовно, новорічний декор можна придбати практично в будь-якому торговому центрі, але радимо зібратися всією родиною, виділити одні вихідні і провести час разом.