Кожен третій українець готує за рецептами зіркового кулінара Євгена Клопотенко 

 Рецепти Євгена Клопотенко 

 Рецепти зіркового кулінара Євгена Клопотенко 

Євген Клопотенко — найвпізнаваніший кулінарний експерт України, співзасновник та бренд-шеф ресторану «100 років тому вперед», автор найпопулярнішого в Україні кулінарного сайту. У 2015 році Євген заявив про намір поліпшити культуру харчування в Україні, а сьогодні він — автор проєкту CultFood, у рамках якого створено нову збірку рецептур для навчальних закладів України та продовжується реформа кулінарної освіти. І саме на його сайт та ютуб-канал рецептів завітало в минулому році рекордна кількість користувачів, що прагнуть отримати рецепти різних страв.  

Виявляється, що у 2020 році 12 млн  унікальних користувачів відвідали сайт  у пошуках порад із приготування різноманітних страв — це в 4 рази більше ніж у 2019 році.

Також у 2020 році у 2,5 раза зросли перегляди рецептів на YouTube-каналі Євгена Клопотенка.

 І це прекрасна тенденція, бо означає, що все більше українців мають змогу харчуватися більш різноманітно і смачно!

YouTube-канал був україномовний

 «У 2019 році ми свідомо вирішили робити YouTube-канал україномовним попри те, що це суттєво позначається на кількості переглядів. Я вірю, що в україномовного YouTube велике майбутнє. І срібна кнопка за 100 тис. підписників на каналі, отримана нами у 2020 році, – найкращий цьому доказ. До слова, зараз на каналі вже понад 124 тис. підписників!»

— зазначає Євген Клопотенко. 

Що шукали на сайті рецептів?

Рецепти на сайті  шукали не лише в Україні, але й кулінари з Таїланду, Катару, Південної Кореї, Нової Зеландії, В’єтнаму та навіть Французької Полінезії.

Рекордними для сайту стали квітень 2020 року, коли українці вправлялися у свої кулінарних навичках, перебуваючи в самоізоляції напередодні Великодня, та грудень, коли всі шукали гастрономічні цікавинки до новорічного столу.

«Головна мета сайту — показати, що кожен із нас може приготувати незвичайні страви зі звичайних продуктів. Для кулінарних шедеврів на вашій кухні не потрібні лобстери або устриці, складні техніки приготувань і багато часу. Достатньо лише бажання і фантазії. Будь-який, навіть звичайнісінький рецепт, можна подати по-новому, приготувати по-особливому. На моєму сайті ви знайдете сотні рецептів на кожен день, простих у приготуванні, доповнених фото, відео та кулінарними лайфхаками».

— розповідає кулінарний експерт Євген Клопотенко. 

За минулий рік на сайті  було опубліковано понад 250 нових рецептів страв, за кожним із яких стоїть кропітка робота команди, що проробляє кожен рецепт у пошуках найкращих пропорцій та смаків.

Рецепт сирників від Евгена Клопотенко – в топі!

З поміж 1000 рецептів сайту першість уже декілька років поспіль впевнено тримають сирники — саме цей рецепт українці шукають найчастіше. Також серед рецептів, які користуються найбільшою популярністю, жульєн з куркою та грибами, яблучний пиріг на кефірі, сирна запіканка та домашній майонез. А з лайфхаків найбільшу цікавість викликали поради з приготування кускусу.

Водночас щороку відчутно зростає інтерес до рецептів унікальних українських страв — верещаки, тетері, шпундри, гамули та інших. Щоби користувачам було легше їх знайти, на сайті було створено окремий розділ «Українська кухня», який уже налічує понад 50 рецептів національних страв.

А де ви берете рецепти?