Кізару випустив новий альбом «Born to Trap». На фитах Smokepurpp і Tory Lanez

«Born to Trap»

Репер Кізару випустив новий альбом під назвою «Born to Trap». На різних майданчиках його можна послухати тут.

На платівці 18 треків, серед них – фіти з реперами Smokepurpp, Tory Lanez і Hoodrich Pablo Juan. «Я дуже багато сидів над текстами, і для мене найприємніше – знаходити і відкривати нове в їх побудові. Це як піраміда », – каже репер в описі до альбому на Apple Music.

До виходу альбому об’єднання Kizaru Haunted Family запустило акцію разом зі Spotify. Як говориться в паблік музиканта, 14 листопада усі охочі можуть безкоштовно набити собі татуювання-привид Haunted Family в московських і петербурзьких тату-студіях. Тим, хто «не наважився набити даний тату», там же зроблять тимчасове, йдеться в пості.

Попередній, четвертий альбом Кізару вийшов в серпні 2019 року. Він називався «Karmageddon».

Кізару живе в Барселоні. Він був змушений виїхати з Росії через переслідування з боку Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків (ФСКН). Його підозрювали у продажу наркотиків. За словами самого артиста, йому вдалося втекти вже після затримання і полетіти в Барселону.

«Потім мене подали в список Інтерполу, я відсидів чотири місяці в іспанській в’язниці», – розповідав Кізару в інтерв’ю «Афіші Daily».