Кентавр Хірон і подорож міфами – чому у ваших дітей має бути цей атлас?

«Атлас міфів. Про богів і героїв усього світу» автора Марція Аккатіно —  величенький за розміром путівник міфами світу. І хоча там нема мови про слов’янські міфи, він може вважатися міні-енциклопедією, бо містить різні приклади міфотворчості дуже різних народів.

У цій енциклопедії для дітей зібрані міфи давніх греків, єгиптян, скандинавів, індійців, китайців, мая й ацтеків та корінних американців.

Коротко про головне

Кожен з давніх народів представлений у книзі Богами, Героями, фантастичними істотами і жахкими створіннями та одним адаптованим для дітей міфом. 

Цінність  атласу міфів, безумовно, саме у такій об’ємності і універсальності. Тексти різні – від коротких описів, до трохи більших історій.

Для молодших школярів — це справжня знахідка, бо  читати можна з різним рівнем навички читання. 

Для дітей трохи старшого віку книга може стати стартовою точкою — буде кликати за собою у подорожі міфами світу, заохочувати  читати більше, вивчати глибше. 

атлас міфів

Цікаві міфи

У книзі чимало захопливих фактів. Наприклад,  що ж було у скриньці Пандори, які священні тварини в Афродіти, які неочікувані захоплення в Ахілла… Що потрібно зробити під час зустрічі з Химерою. Для якого народу Кішка — священна тварина та що ж завжди носить Тор з собою?  Дитяча книга, а багато цікавого навіть для дорослих.

Сучасні лаконічні ілюстрації Лаури Брендли роблять цю пізнавальну книгу  необтяжливою для зору, а при цьому — досить виразною і яскравою.

 Про Кентавра Хірона

Саме він буде супроводжувати дитину у подорожі книгою й світом. І хоча він стане другом, але одразу попереджає читача, що його — Людино-Коня не можна вважати якимось дрібним конем, бо…  

Насправді, він добрий. Просто нагадує про правила спілкування.  Це завжди корисно, чи не так?

Саме Кентавр Хірон розповість читачам, як утекти від монстрів, відкриє таємниці  сильних і слабких сторони богів та подвиги героїв.

З ним подорож буде безпечною та насиченою подіями!

Впевнені, шо «Атлас міфів. Про богів і героїв усього світу» зацікавить ваших маленьких розумняк!