Казка “Хаппі та її суперсила” – книга для профілактики насильства над дітьми  в Інтернеті

Про що  казка “Хаппі та її суперсила”?

Це історія про черепашку на ім’я Хаппі. Вона вчиться у молодшій школі і як більшість дітей любить користуватися гаджетами. Одного дня в соціальній мережі Хаппі отримує запит на дружбу. Черепашка його приймає і спілкується з тритоном на ім’я… Тритон. Куди саме приведе Хаппі ця дружба?

Книга «Хаппі та її суперсила» — це ідеальний початок для обговорення з дітьми 5-10 років безпечного використання Інтернету.

Цікава історія незвичайної книги  від авторки Іри Бови 

Коли Іра була ще дитиною, то вперше стикнулася із ризиком сексуального насильства. На щастя, все обійшлося, але Іра назавжди запам’ятала, що ходити увечері парками одній – не найкраща ідея. Уже в дорослому віці в соцмережі авторка натрапила на кіберзлочинця. Тоді, будучи мамою, вона усвідомила, наскільки небезпечним може бути віртуальний світ не тільки для дорослих, але і для дітей.

Іра почала вивчати тему, відвідувати тематичні події, щоб зрозуміти, як захистити свою дитину. І тоді у неї з’явилася ідея написати казку. Саме тоді Іра потрапила на  заняться з  радниціею з питань захищеності людини в Інтернеті при Віце-прем’єр-міністрі – Міністрі цифрової трансформації та засновниця освітнього проєкту #Stop_sexтинг Анастасія Дьякова проводила заняття для батьків «Про що потрібно говорити з дитиною за сніданком, або новинки Інтернет-безпеки». Під час розповіді вона згадала, що команда проєкту #Stop_sexтинг мріє видати для українських дітей книгу про безпеку в Інтернеті. Тож “карти зійшлися”. Після виступу Іра познайомилася з Анастасією і поділилася ідеєю написати казку на цю тему.

Казка Хаппі та її суперсила Казка Хаппі та її суперсила

Невдовзі Іра створила дитячу казку про черепашку «Хаппі та її суперсила». А ілюстраторка Лєна Барді допомогла з неймовірними малюнками. Книгу надрукувало видавництво “Талант” у партнерстві з проєктом #Stop_sexтинг. За підтримки компанії “Київстар” та уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

З кожним днем все більше сімей стають шанувальниками черепашки Хаппі. А це означає, що наша місія – захистити дітей від кіберзлочинців – здійснюється!

 

Як ви можете допомогти захистити дітей в Інтернеті?

  • Проведіть час разом із своєю дитиною за читанням казки, спільною грою та складанням пазлу. Нехай основною темою вашого вечора стане онлайн безпека з Хаппі.
  • Будемо вдячні, якщо ви зможете поділитися історією черепашки. Хаппі із іншими батьками та допоможете їм вберегти власних дітей від небезпек в Інтернеті з відміткою @Stopsexting.ua у соціальних мережах
  • Долучайтеся та розкажіть іншим батькам про вебінар щодо безпеки дітей в Інтернеті, який відбудеться  14 грудня о 19.00 у прямій трансляції на YouTube-каналі за посиланням .