Камери автофіксації порушень ПДР отримали нову функцію

Починаючи з понеділка, 15 лютого, камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху будуть фіксувати порушення проїзду по смузі громадського транспорту. Перше такий пристрій знаходиться в українській столиці.

Про це написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в соцмережі.

“Проскочити швидше за смузі для руху громадського транспорту і не отримати адмінпостанов стане ще складніше. З 15 лютого камери автофіксації зможуть фіксувати порушення проїзду по смузі громадського транспорту. Перша така камера знаходиться в Києві на бульварі Дружби народів, 36”, – повідомив він.

За словами Білошицький, система фото- і відеофіксації довела свою ефективність, додавши, що кількість аварій на дорога зменшилася в рази.

“На місцях, де встановлені комплекси автоматичної фіксації правопорушень кількість ДТП з постраждалими і загиблими знизилися в три рази. Ми продовжуємо розвивати цей напрямок і поступово намагаємося збільшити не тільки кількість самих камер, але і їх функціонал”, – написав він.

Камеры автофиксации нарушений ПДД получили новую функцию. Скриншот: facebook.com/Bilosh

Нагадаємо, в поточному році на дорогах України з’явиться більше двохсот нових камер фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху. Найбільше їх буде на дорозі “Київ-Чоп”.