Анімаційна комедія «Сімейка Крудсів: Нова Ера» занурює у доісторічні часи!

Сімейка Крудсів

Енергійні Крудси завжди готові до відкриттів і труднощами їх не злякати. Аж ось на горизонті з’являються конкуренти, що переконані у власній унікальності. На порозі глобальних катаклізмів життя обох родин перевертається з ніг на голову. І Сімейка Крудсів доведе, чого варті!

Разом із головними героями у яскраву подорож вирушає команда зірок українського дубляжу. Актор і телеведучий програми «Ранок з Україною» Григорій Герман та зірка серіалу «Школа», акторка Ірина Кудашова.

Харизматичному Гругу вже вдруге свій голос подарував відомий український ведучий Григорій Герман. Григорій зізнається, що має багато спільних рис зі своїм героєм:

«Груг щирий, відвертий, не підлий і дуже чесний. А ще для нього найважливішим є родина, як, власне, і для мене. Тому цей герой припав мені до душі ще з тих пір, як я працював з ним вперше. Ми з дітьми вже з нетерпінням чекаємо на продовження цієї фантастичної історії від DreamWorks. Особливо зараз, коли так важливо ходити у кіно, щоб підтримати кінотеатри. Та тих людей, завдяки яким можемо дивитися хороші фільми на великих екранах. Як на мене, – це обов’язок кожного, хто по-справжньому цінує кіно».

 «Головна складність полягає у тому, що тут усе вирішує сила голосу. І те, наскільки вдало ти володієш власним тембром, завдяки якому мусиш передавати увесь спектр емоцій свого персонажа. З одного боку, це доволі кропітка робота. З іншого – неймовірний творчий досвід, який ні з чим не порівняти. Крім того, мені дуже пощастило з командою, разом з якою нам вдалося створити дійсно неповторний дубляж»

– поділився своїми  враженнями від роботи Григорій. Який вже має неабиякий досвід у дубляжі.

Популярна акторка та блогерка Ірина Кудашова також не вперше пробує себе у дубляжі, і вневнено озвучує свої репліки.

 «Круто стати частиною настільки яскравої голлівудської анімації. Це моя третя поява у дубляжі, але лише зараз моя роль – головна. З моєю героїнею нас об’єднує чимало спільного: як і я, вона неймовірно активна, життєрадісна та свободолюбива. Зоряна невиправна оптимістка, яка у будь-якій ситуації здатна відшукати позитив! Цим ми з нею дуже схожі. «Сімейка Крудсів: Нова ера» – візуально довершена робота, що не залишить байдужим жодного глядача. Тож я з нетерпінням чекаю на прем’єру і запрошую усіх у кіно!»

– із захопленням ділиться  своїми емоціями Ірина.

Анімаційна комедія «Сімейка Крудсів: Нова Ера» з 24 грудня у кінотеатрах. Допрем’єрні покази – з 17 грудня!