Андре Тан про дитячу моду: «Залиште незручне взуття та затісні речі для дорослих»

дитяча мода Андре Тан

«Чим дитяча мода відрізняється від дорослої? Дітей не змусиш носити незручні речі лише тому, що це модно, говорить найвідоміший український дизайнер, папа п’ятирічної доньки Андре Тан. Сьогодні ми бачимо, як у дитячій моді проігруються дорослі тренди. І це виглядає стильно».

За словами дизайнера, сьогодні у тренді у дитячій моді поєднання різних стилів: casual, sport chic, urban style.

Кольорова гама включає в себе як пастельні відтінки (привіт дорослій моді з її хітами пісочної гами), так і кардинально яскраві.

Із літніх принтів найсучасніші полоска, флористичний, абстрактний та геометричний.

дитяча мода плаття

Головний тренд літа 2020 – одяг у стилі сафарі. Цей тренд найяскравіший і у дорослих колекціях. Тому у вас не буде труднощів у створенні family look. Ми в Andre TAN Kids створили цілу дитячу «капсулу» на цю тему.

Также у дитячому одязі тренд на комфортний одяг для дітей. І тут oversize моделі, що не заважають рухатись – те, що треба! (і знову бачимо відлуння дорослих трендів)

Те саме можна відслідкувати і у шкільній моді . Ми відходимо від класичних шкільних костюмів у бік зручних і стильних casual – луків.

дитяча мода сіре плаття

«На мій погляд, дитяча мода повинна бути в першу чергу зручною для дитини. Для мене це головне правило, підсумовує дизайнер. – Залиште незручне взуття, занадто тісні речі, що обмежують рухи, складні конструкції дорослим. Дозвольте дитині бути дитиною і насолоджуватись цим. Завдяки одягу – у тому числі».

Фото: пиар-служба Андре Тан