8 ОЗНАК БЛИЗКИХ ВІДНОСИН

ознаки близьких відносин

Близькість в парі – це про довіру і прийняття, взаємної підтримки. А також здатності пройти випробування, без негативних наслідків для відносин. І незважаючи на те, що у кожної пари свій досвід і свій шлях, існують певні параметри, які підкажуть, чи сформована у вас глибока близькість.

Психолог Олена Скорик накидала короткий список ознак близьких відносин у парі. Такий собі чек-лист, який допоможе зрозуміти ступінь близькості і / або підкаже, куди і як потрібно розвивати відносини з коханою людиною.

Ознаки близьких відносин між чоловіком і дружиною

Емоційний зв’язок в сім’ї між чоловіком і дружиною є, міцна і безпечна:

  1. Коли тривожно, страшно, сумно, боляче, ви йдете з цим до чоловіка / дружини, в упевненості, що він / вона зрозуміє і заспокоїть;
  2. Коли є питання між вами, ви їх просто проговорюєте;
  3. Немаэ тем, про які краще мовчати;
  4. Є тактильний контакт, “обіймашки”;
  5. Дивитеся один одному в очі, обмінюєтеся розуміючими ( “я розумію, про що ти зараз”) поглядами;
  6. Легко відпускаєте чоловіка / дружину на будь-які зустрічі і заходи;
  7. Конфлікти закінчуються серцевим примиренням;
  8. Вірите, що чоловік / дружина бажає Вам добра, що він / вона на вашому боці.

Можливо ви побачили, що якісь пункти в ваших партнерських відносинах відсутні. Але ви часто відчуваєте холодок в спілкуванні з коханим чоловіком або дружиною, ревнощі або образи. Подумайте, що вам не дає сформувати близькість і що може допомогти в цьому. Якщо велика частина пунктів «не про вас» варто звернутися до сімейного психолога, щоб розібратися в причинах. Без близькості і довіри важко зберігати гармонійні і глибокі відносини надовго.