12 грудня в зимовому містечку Osocor Winter Village виступить ONUKA

ONUKA в Osocor Winter Village

12 грудня в Osocor Winter Village зазвучить потужний мікс електронної й етнічної музики. Адже саме в цей день до зимового містечка завітає Ната Жижченко зі своїм музичним проєктом ONUKA. Концерт відбудеться просто неба на льодовій арені. 

Цим виступом Osocor Residence продовжує літню традицію вечірок і концертів у форматі «Day Time Event». Єдина відмінність: тепер вони відбуватимуться у сповненому магії та чарів зимовому містечку Osocor Winter Residence.

Історія ONUKA — це історія талановитої пари, де кожен на своєму місці. Євген Філатов, один із найбільш успішних саунд-продюсерів України, опікується сучасним звучанням. Ната Жижченко, екс-вокалістка гуртів Tomato Jaws і Kooqla, — душа, голос та меседж ONUKA.

 

Власне, ONUKA — це вона і є. Ната — внучка відомого майстра народних інструментів Олександра Шльончика. Саме він урочисто вручив їй у ранньому дитинстві сопілку — інструмент, який стане артистці рідним та визначить звучання її музики.

Стартом ONUKA у 2013-му став сингл Look. А вже сьогодні серед досягнень проєкту: два повноформатних альбоми Onuka та MOZAЇКА, EP VIDLIK, нагорода Aprize за найкращий альбом року, спільна програма із Національним оркестром академічних народних інструментів (НАОНІ), перші місця в чартах iTunes у Британії, Австралії, Франції та Німеччині, колаборація з Deep Forest, тури Україною, Європою, КНР, США та Канадою й виступи на знаменитих музичних фестивалях Європи.

2020-й багато в чому став переломним для ONUKA. Ната народила первістка, змінила склад гурту, видала найінтимнішу в дискографії проєкту пісню «Сеанс» та готує до виходу третю повноформатну платівку.

Сьогодні ONUKA майже не дає концертів. Отже, гості Osocor Winter Village матимуть по-справжньому унікальну можливість першими почути нові творіння й насолодитися улюбленими піснями Time, Misto, Vidlik, Other та багатьма іншими.

Зустрінемося 12 грудня. На магічній локації та під магічний саундтрек ONUKA. Що зробив українську музику знаменитою на весь світ!